HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Historie klubuAkceVzkazyRoute 66Route66USA 06USA 06MOSKVA 07MOSKVA 07Kontakt

Tradiční zimní tábor St. Ulrich - Chapteru Harley Troja

Neděle 14. ledna.
A je to tady. Dnes se opět odjíždí do St. Ulrichu. Je to již šesté setkání. Členové chapteru se opět postarali o fungování tábora. Každý jak mohl. A to je fajn. Odjezd od Alpinu, naložení a první zastávka na Kateřině. Kontrola pekáče buchet od Jany Kukrošové. Výsledek: vynikající. Chyba pouze jedna: málo! Dojeli jsme v pořádku před třetí odpoledne. Ubytování, první cesta k jezeru a první večeře. Večer film. Sluníčko, teplo, sněhu dole málo. Kam jedem zítra? Ráno se uvidí.

Pondělí 15. ledna
Ráno zima. Je 5st. pod nulou. Po snídani rozhodnuto, že se jede do Waidringu na Steinplatte. Nebyla to chyba. Celý den sluníčko a dobré podmínky. Jezdí se až do odpoledne. Zjištění, že všichni jsou na sjezdovce bez problémů je pro všechny příjemné. Rozřazení do jednotlivých družstev. Všichni si sníh užili. Po návratu nezbytná polívka a svačina. Obvyklá otázka, co bude k večeři? Odpověď podle talířů všechny uspokojila. Pokud budou podmínky po celou dobu tady v St.Ulrichu jako dnes, tak nebude mít chybu.

Úterý 16. ledna
Opět po ránu zima, pod nulou pět stupňů. Sluníčko a všichni se těšili na sjezdovku. Jezdilo se opět až do pozdního odpoledne. Další den, který neměl chybu. Všichni se lepší ze dne na den. Radost se na všechny dívat jaký dělají pokroky. Po svačině procházka k jezeru a kvíz. Video z dnešního dne potěšilo všechny. Takže za námi další den plný sluníčka a ježdění na Steinplatte.

Středa 17. ledna
Ráno okolo nuly, zataženo, ale jede se hned na sjezdovku. Dnešek věnovaný prknu. Zkoušej to skoro všichni. Je neskutečné, že na to vlezou prvně a odpoledne sjedou sjezdovku. Prostě šikulové. Po obědě ještě sluníčko vyšlo. Bylo to zase bez chyby. Po svačině odpočinek. Ještě pár soutěží a je tady večeře. Po večeři tajemná bedna a vytahování chlupatých překvapení. Pro každého jedno. Dneska se nemuselo ani říkat, že je potřeba jít spát. V deset spali všichni.

Čtvrtek 18. ledna
Po ránu čtyři stupně nad nulou. Teplo. Včera všichni dostali do těla. Je rozhodnuto, že bude lehčí den na fyzičku. A tak se jede do bazénů. Paráda a všichni si užívají. Snad je to z fotek vidět. Po odpoledním návratu oběd, chvilka odpočinku a je tady bojovka. Ne zrovna kousek cesty a tak toho mají všichni dost. Někteří do cíle dolézají. Večer vyhodnocení bojovky, večeře a dneska rozhodně problém s usínáním nebude. Horší však je ta skutečnost, že večer je 6 st. nad nulou. Zítra?

Pátek 19. ledna
Ráno 11 st. nad nulou. Kolem 10 hod. již 13 st. nad nulou. A pořádně prší. Sníh mizí před očima. Pršelo i celou noc a je vítr. Sjezdovky nejezdí. Dopoledne souteže s dětma doma a potom cesta opět na bazén. Po návratu soutěžení v různých dovednostech a přemýšlení kam zítra. Rozhodnutí, že se jede do sportovního centra. Po filmu se jde spát. Den byl sice bez lyžování, ale rozhodně stál za to. Večer končil vyhlášením vítězů soutěží a zmrzlinou.

Sobota 20. ledna
Ráno a zase teplo. Po sněhu ani památky. Sjezdovky nejezdí a tak se jde na pořádný výšlap. Nikomu se z počátku moc nechce, ale potom všichni šlapou jedna radost. Všichni se dostali až na vrchol, focení u kříže a cesta dolů. Kolem druhé odpoledne jsou všichni zpátky. Jídlo a potom příprava na karneval. Karneval byl super a co tady šlo vidět je na fotkách. Radost, ale měli všichni. Potom skvělá večeře a vyhlášení výsledků soutěží. Vyhlášení a rozdání cen. Na rozloučenou diskotéka. Takže zase jeden tábor končí a těšíme se na další. Děkujeme všem, kteří pomohli zajistit tábor. Každý z kamarádů pomohl jak to šlo. Zajistili pečivo, auta, dárky pro děti a spoustu dalších potřebných věcí. Takže děkujeme všem!

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další


První den
První den
2004 HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Reklama: