HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Historie klubuAkceVzkazyRoute 66Route66USA 06USA 06MOSKVA 07MOSKVA 07Kontakt

Tradiční letní tábor St. Ulrich - Chapteru Harley Troja

13.7.08 Neděle
Ráno jako vždy odjezd od Alpinusu. Jede se přes Šumavu. Poprvé za celou dobu co jsou tábory tak se odjíždělo za deště. Pršelo nám i celou cestu a na cílovém místě to nebylo jinak. Dnes je rozhodnuto, že se bude spát uvnitř a zítra se uvidí. Hned se vyrazilo projít k jezeru, aby chutnala večeře. Byla bramborová kaše s uzeným a okurkou. Dále posezení a představení vedoucích, ale i dětí a samozřejmě i seznámení s činností na celý pobyt. Snad nám počasí bude přát, Věrka dobře vařit a jak by se nám potom tady mohlo dařit...?

14.7.08 Pondělí
Počasí se nezměnilo. Opět od rána prší. Rozcvičku to však nezrušilo. Dopoledne se hrají hry a po obědě se jde na pořádný výšlap. Převýšení 800 m. Dojdou všichni. Přestávka na poslední chatě a čaj a potom sestup opět do údolí. To již čeká svačina od Věrky a potom i večeře - zapečené těstoviny a okurkový salát. Večer film, dohrát rozehrané turnaje a výšlap je znát. Dnes se půjde spát dříve.

15.7.08 Úterý
První den kdy neprší. Dokonce svítí sluníčko a je teplo. Musí se toho využít a tak se po snídani jede na kola. Směr Leogang a přes Waidring zpět do St. Ulrichu. Maličkost něco přes 70 km. Nejmenší se po 30 km vrátí. Kdo by si myslel, že budou děti utahaný je na velkém omylu. Popřáli jsme Helče k dnešním narozeninám, potom dort od Helči dětem. Šlo se na kolečkové brusle a večer postavení stanů. Konečně se bude spát ve stanech. Snad počasí vydrží. Večeře zmizela během pár minut. Večer soutěže, pečení buřtů a hurá spát.

16.7.08 Středa
Od rána je sluníčko a teplo. Napřed rozcvička a v devět se vyráží na Waidringskou ferátu. Jdou všichni. Počasí přeje a tak se na nic nečeká. Feráta se jde na dvě skupiny. Všichni jsou nadšeni, ale někteří si dnes hrábli na dno svých sil. Ale všichni jsou kabrňáci. První skupina je doma dříve a jde ještě na brusle. Večeře opět zmizí a je rozhodnuto, že se sbalí stany a bude se zase v domě. Předpověď počasí nic moc a co kdyby jim to vyšlo.

17.7.08 Čtvrtek
Počasí jim vychází. Chvilkami drobně prší. Jede se na kolech. Polovina těžkou trasu a druhá lehčí. Počasí však se zhoršilo a začalo hodně pršet. Takže se scházíme zase v domečku asi po dvou hodinách. Oběd, pěkně se ohřát a protože prší tak odpoledne v bazénu. Taky dobrá varianta. Večeře opětovně zmizela rychlostí blesku. Potom se hrají hry a na večer diskotéka. Prší, ale vadí to?

18.7.08 Pátek
Ráno trochu pršelo, ale šlo to. Dnes se stavěla provazová překážka. První družstvo si ji muselo vymyslet a zrealizovat a všichni překonat. Povedlo se a byla legrace. Začalo vycházet sluníčko a šlo se na tůru. To už nám počasí přálo. Po návratu bramboračka a lehké jídlo a šlo se do bazénu. Tentokrát, ale do Fieberbrunnu. Po návratu večeře a stavění nové překážky druhým družstvem. Lezení překážky, pečení buřtíků a hry. Zítra má být krásně a tak se půjde na skály.

19.7.08 Sobota
Rozcvička a po ní stavba další lanové překážky. Sluníčko nám přálo a tak za chvilku se jelo na kolech na lezení na stěnu. Všem to šlo jako po másle. Byla to jedna radost. Cestou zpět se dala tůra na kolech. Nahoru a dolů, po kamenech a kořenech. Potom přišla k duhu polívka od Věrky a svačina. Potom stavění a zdolávání třetí lanové překážky. Nejzdatněnjší si dali ještě čyřicet kilometrů na kolech horama a zbytek se připravoval na večerní vystoupení. Po večeři byl karneval, vyhodnocení všech soutěží a jde se naposledy spát. Tábor je za námi a ráno se jede domů. Na viděnou v zimě!

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 Další


První den
První den
2004 HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Reklama: