HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Historie klubuAkceVzkazyRoute 66Route66USA 06USA 06MOSKVA 07MOSKVA 07Kontakt

Sagrada Familia 2008 - 3. a 4. den

23. srpna 2008 – sobota
Ráno jako první mluvíme s Verunkou. Boďa je v dobré náladě a je u něho. Všechny nechá pozdravovat! Allain je již na místě, motorka naložena a za chvilku jedou domů. Při snídani se pořád vracíme ke včerejšku. Podle doktorů to bude dobrý. Takže všichni myslet na Boďu. Čím více, tím lépe. Snídáme. Paldík spokojený, že mají kakalíčko a vyráží se směrem k moři. Před obědem zastavujeme v městě Savona u dealera HD. Jak jinak. Srpen a tak v Itálii všude dovolená. Necháváme na výloze alespoň samolepku Tróji. Jedeme směr moře. V Alesiu zastavujeme na oběd. Je přes 33st.C. Pěkný teplíčko. Kolony a kolony. Všude plno. Kličkujeme celkem asi 10 km mezi auty a nakonec zjišťujeme důvod. Placení silničních polpatků! Každý ital nebo francouz motorku pustí, ale němec? No a jsme ve Francii. Dojíždíme do hotelu Mandarine v Grasse před 19.00 hod. Tady budeme dvě noci. Pěkně klikaté uličky a stoupání, až člověk má dojem, že přepadne. Už se nám dnes nikam nechce. Boďa píše SMS a vypadá, že to bude dobrý. Večeři si dáváme na terase hotelu s výhledem na město. Allain volal, že je již s Veronikou a motorkou u Mnichova. Věčeře byla dobrá. Na všechny padá únava. Celý den bylo sluníčko a 33st. C. Všichni myslíme stále na Boďu! Jdeme spát.

Odjezd: Mondovi, Itálie 10.15 hod.
Příjezd: Grasse, Francie 19.00 hod.
Počasí: Teplo, sluníčko, 33 st.C
Účastníci: Kukroš, Hofici, Paldíci , Němečci a Kudláčci
Najeto: 266 km

24. srpna 2008 – neděle
Ráno teplo, azuro a snídaně na terase. Dnes jedeme do Monte Carla. Po příjezdu dáváme motorky do parkoviště pod Casinem a vyrážíme pěšky do města. Samozřejmě až na nábřeží a pěkná hospůdka nás hned vtáhla na obídek. Výhled na jachty, super auťáky a prostě je na co se dívat. Pak jdeme na protější kopec, podívat se co dělá knížecí rodina. Pošmejdit po krámkách, po kopci a autobusovou městskou dopravou zpět do centra užít si Monte Carlo, kafíčko a nějakou mňamku.
Sedáme na motorky a vyrážíme po pobřeží. Napřed do Nice – plno lidí a není ani kde parkovat. Motorky pěkně topí. Potom jedeme do Antibes. Prohlídka městečka a na konci poloostrova restaurace. Nemá chybu. Stůl nad útesem a jídlo vynikající. Dáváme si rybu a vychutnáváme si západ slunce. Jen škoda, že to vínečko nejde dohromady s řízením a tak řidiči o vodě. Vracíme se zpět do hotelu a těšíme se na vínečko. K té rybičce na pobřeží nám rozhodně chybělo! Na terase hotelu si dáváme vínečko a před námi v údolí ohňostroj. Že by Kukroš zařídil jako před odjezdem do Moskvy? Myslíme na Boďu a přejeme si, aby mu ten nahoře pomáhal.

Odjezd: Grasse, Francie 09.30hod.
Příjezd: Grasse, Francie 20.00 hod.
Počasí: Teplo, sluníčko, 34 st.C
Účastníci: Kukroš, Hofici, Paldíci , Němečci a Kudláčci
Najeto: 155 kmStrana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další


3.den začíná v Mondovi
3.den začíná v Mondovi
První nás víta ....
První nás víta ....
Náš hotel
Náš hotel
A jeho majitel
A jeho majitel
Karel se nám tady zamiloval
Karel se nám tady zamiloval
Sešlost po ránu
Sešlost po ránu
a z blízka
a z blízka
a přichází Zdenka
a přichází Zdenka
Lidka s Pavlem
Lidka s Pavlem
Petra s Honzou
Petra s Honzou
Kukroš
Kukroš
Zdenka s Martinem
Zdenka s Martinem
Pavlína s Karlem
Pavlína s Karlem
Nakládání
Nakládání
............
............


2004 HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Reklama: