HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Historie klubuAkceVzkazyRoute 66Route66USA 06USA 06MOSKVA 07MOSKVA 07Kontakt

10. International HD Festival - Balaton 2009

Na výpravu k našim uherským sousedům jsme vyrazili už ve čtvrtek, celou cestu pršelo, jak jinak!!!
Ale na nás "Drsoně z Bydžova" nic neplatí, Luboš to valil tak, že za námi zůstávali i policejní passaty, nikdo neměl šanci, a kdo nás chtěl předjet, toho Luboš natlačil do příkopu.
Samotný průběh festivalu si moc nepamatujem, protože jsme ve čtvrtek začali s kořalkou a skončili jsme v sobotu v pět ráno, v tom nám zdarně pomáhali kamarádi z ostatních chapterů (Praha, Brno, Ostrava) a dokonce i někdo z pražského klubu se přidal. Celou dobu jsme se nemyli a ani nepřevlíkali, protože Luboš razí heslo, že špína hřeje!
V sobotu jsme se jen utřeli ručníkem, ten ručník nám půjčila jedna buchta, která spala vedle nás, Luboš sice tvrdil, že to je cikánka, a že se tím ručníkem utírat nebude, ale nakonec se nechal ukecat, že to je Italka, tak jsme se s ním nakonec utřeli všichni, kdo s ní spali.
A protože také v sobotu v celém campu došla kořalka, tak jsme kolem 15. hodiny vyrazili domů. Celou cestu bylo nechutně krásně, tak nás to moc nebavilo, no prostě hnus!!!
Domů jsme dorazili někdy kole desaté večer, bylo nám divný, že nás Bydžováci přišli přivítat na náměstí, jak mohli vědět, že se vracíme???
Až druhý den jsme zjistili, že prej jsme byli cejtit už od Hradce.
S pozdravem, DIVOČÁCI Z BYDŽOVA.
PS: Včera přišla faktura na 2750,- EUR, protože Luboš tomu hadovi ukousl hlavu!


Strana: 1 2 3 4 5 6 Další2004 HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Reklama: