HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Historie klubuAkceVzkazyRoute 66Route66USA 06USA 06MOSKVA 07MOSKVA 07Kontakt

Tradiční letní tábor St. Ulrich - Tyrolsko 2009

12. července
Neděle po ránu. Jako již tradičně se odjíždí od Penzionu Avion. Naloženo a jede se směr Plzeň. Zastávka na Sv. Kateřině, kde je malá svačinka od Kukrošů. Cesta dobrá a zatím malý provoz. To všechno je pravda až za Mnichov. Kolony a kolony. Šineme se jako šneci až na rozcestí na Insbruck a pak to opět jede. Zastávka ještě na benzince a kolem 16. hodiny dojíždíme na Foehrenhof. Napřed všechno složit a postavit stany. Večeře zmizí bleskem. Je docela teplo a hlavně neprší. Posledních třicet dní tady lilo každý den. Předpověď je však dobrá a tak snad budeme mít pěkně. Na púl desátou se jde spát a všichni se těší na zítřek.

13. července
Ráno konečně sluníčko. Snídaně, svačinu s sebou a rozhodnuto, že se jde rovnou na skály. Jede se na kolech na cvičnou stěnu. Po příjezdu začne lejt jako z konve. Naštěstí jenom chvilku. Potom se jede na kola. Dvě skupiny. Jedni jedou sedmdesát a ti druzí samozřejmě méně. Návrat na základnu a pak se jede lézt na skály. Taky fotbálek a zase kola. Večeře mizí bleskem. Dnes jdou všichni spát bez jakéhokoliv reptání. Za chvilku je ticho. Celý den bylo krásně a teploučko a doufáme, že zítřek bude taky počasí přát.

14. července
Od rána sluníčko. Brzo se vyráží do Fieberbrunu na výšlap a ferátu. Výšlap pořádný, ale co, sluníčko a nádherný výhled. Všichni si to užívají. Takhle hory mají vypadat. S těmi co mají dost sil feráta na vrchol. Zápis do vrcholové knihy a jde se na cestu dolů. Ne že by byla o moc lehčí. Po příjezdu zpátky svačinka a chvilka odpočinku. Ta dlouho netrvala. Stolní tenis, koupání a užívání léta. Dnes letní den jak má být.

15. července
Ráno sluníčko a za chvilku černo! Ale světe div se neprší. Dnes je takový lehčí odpočinkový den. Hry, oběd a jde se na kola a druhá půlka pěšky. Odpoledne trocha deště a jsou tady Helenčiny narozeniny. Hry, pohoda, večeře a Kozí příběh. Prostě některý den musí být také odpočinek. Zítra je předpověď na sluníčko. Tak uvidíme.

16. července
Sluníčko od rána. Rozhodnuto, že se pojede na tři skupiny. První jedou 70 km na kolech, druzí 30 km a třetí jdou lézt na stěnu. Nabaleno, svačina s sebou a jede se. Návrat odpledne. Nejenže první najeli přes 7Okm, ale rozhodli se že jedou dál, aby najeli celou stovku. To se také stalo. Klobouk dolů! Nejmenší mají za sebou taky třicítku a na skále němci jenom v úžasu koukali. Povedený den. Celý den sluníčko a přes třicet stupňů. Koupání v potoce, kde se normálně koupou tuleni. Večer ještě program a v deset se jde spát. Zítra se jde na velkej výšlap!

17. července
Ráno sluníčko a brzo se vyráží. Miloš s Ferem a Hankou jdou vylézt stěnu ve Waidringu a ostatní vyráží na řádný výšlap na okolní vrcholy. Napřed cesta nahoru a pak porada s místním a cesta po vrcholech. Všichni nadšeni a všichni vydrželi statečně celý výšlap. Návrat broděním přes potok a svačina. Kolem půl čtvrté nám začalo pršet. Ale naneštěstí jenom chvilku. Potom se jde na brusle. To je již zpátky Fero s Milošem a Haničkou. Podívejte na fotky - Hanička je prostě borec. A je tady opět večer, ale již páteční. Začíná se nám to krátit. Doufejme, že ještě zítra nám bude přát počasí!

18. července
A je to tady. Celou noc lilo a bouřka leje ještě pořád. Předpověď nic moc, jenom déšť. Desátá rozhodne. Jenom pro zajímavost včera 3Ost. a dnes 7st. C.. Tam, kde včera byly děti na výšlapu leží sníh. Jede se do bazénu. Co jiného. Potom soutěže, hry, hodnocení večeře a jde se spát. Ráno jedem domů. Týden utekl jako voda a návrat je před námi. Takže poslední dobrou noc.

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Další


nedělě 12.7.2009
nedělě 12.7.2009
2004 HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Reklama: