5. den – 10. 8. 2009
St. George – Torrey, Utah; 453 km
Dnes máme den národními parky a nádhernou přírodou přímo nabitý. Abychom vše stihli a ujeli kus cesty ještě než slunce začne pálit, přivstali jsme si. Ovšem pro mírné direktorské zdržení jsme vyráželi již za plného slunečního žáru. Nejprve jsme jeli do národního parku Zion, následoval národní park Bryce Canyon a Capital Reef. Jeden krásnější než druhý. Překrásně barevné kaňony, skály a různé podivné skalní útvary. Opravdu bylo na co koukat, a to nejen na kamení, ale i na zvířátka, kterých bylo plno podél cest. Do cílové stanice v Torrey jsme dorazili až těsně před soumrakem.