HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Historie klubuAkceVzkazyRoute 66Route66USA 06USA 06MOSKVA 07MOSKVA 07Kontakt

HOG TROJA CHAPTER CZECH REPUBLIC

Číslo účtu Troja Chapter pro placení příspěvků na rok 2010:
5285344001 / 5500 vs. rodné číslo 1500,- Kč


21. ledna 2010 " Jedeme dál"

Všechny změny asi patří k životu. Jde o to jak se s nimi vypořádat a jakým způsobem. V roce 2009 jsme se dozvěděli, že bývalý výbor Chapteru neplnil své povinnosti a neposílal hlášení na evropskou centrálu HOG a tak se stalo, že Chapter se stal podle jejich pravidel nefukční. Podle úřednických pravidel! Ne, že bychom nejezdili. Dealer to řešil způsobem poněkud podivným a založil Chapter nový. Je to jeho cesta. Protože většina z nás se domnívala, že Chapter není jen plnění podmínek úředníka z Londýna a mezi něž patřila i podmínka, že název bude Chapter Hradec Kralove Czech. rep.. No nevíme proč kvůli vůli úředníka prznit i oficiální názvy platné v České republice, ale prvotním je láska k volnosti, ježdění na Harykách, propagace HD a udělat něco pro druhé. Rozhodli jsme se tedy dne 21.1.2010, že si sdružení podle českých zákonů necháme a budeme pokračovat dál. K ježdění úředníka nepotřebujeme. Za to co je za námi od roku 2003 se rozhodně nemáme proč stydět a máme důvod pokračovat! Řada našich členů bude zřejmě i členy Chapteru Hradec Kralove.
Nejsme sdružení žádné uzavřené a na svých akcích přívítáme vždy rádi všechny, kdo mají rádi ježdění a motorky Harley - Davidson.
Takže jedeme dál!
volnost, radost a svobodaJedná se o oficiální stránky HOG TROJA CHAPTER CZECH REPUBLIC, klubu majitelů motocyklů Harley-Davidson, lidí milujících radost z jízdy, volnost a svobodu na motocyklech Harley-Davidson. Klub vznikl v roce 2003 při dealerovi HD v Hradci Králové a přes svoji krátkou historii stačil ujet řadu kilometrů a splnit si nejedno přání, včetně toho největšího motorkářského snu a to projet celou ROUTE 66 na vlastních motocyklech. Není známo do současné doby, že by se z České republiky podařilo projet celou ROUTE 66 (Chicago - St.Monica) větší skupině nadšenců na vlastních motocyklech HD než letošního roku členům HOG TROJA CHEPTER. Je to neskutečné, ale celou trasu projelo 17 Haryků z České republiky. A nejen to. Filip projel celou trasu na BUELU a takový druhý se z České republiky asi nenašel. Nikolovi to nestačilo a tak to vzal ze St.Monici přes Mexico a objel celé USA, aby skončil svoji cestu v NY. Ale o tom a o celé cestě po ROUTE 66 již samostatná část našich stránek. Vítejte na našich stránkách a věříme, že i Vám přinesou alespoň trochu volnosti, radosti a svobody jako nám přináší jízda na motocyklech Harley-Davidson.

Nejenom pohoda, ale i povinnosti a to je přispívat jako člen:

Roční členství v Troja Chapteru 1.500,-- Kč
Roční členství v H.O.G. 2.015,-- Kč
Roční členství - přidružený člen 1.025,-- Kč
Life Member v H.O.G. - plný člen 20.000,-- Kč
Life Member - přidružený člen 10.000,-- Kč

Členství v H.O.G.u, resp. pro jeho prodloužení je následujcí postup:

Na prvním listě ve spodní části je tzv. MEMBERSHIP RENEWAL, který odstřihnete nebo odtrhnete a vyplníte.
Vlevo si vyberete variantu, zda si přejete se stát členem v HOGu na 3 roky nebo na 2 roky nebo na 1 rok nebo tzv.doživotní člen. Příslušnou variantu jednoduše zakřížkujete. Pak vypíšete číslo vaší kreditní karty a dobu její platnosti, dále pak jméno držitele kreditní karty a datum vyplnění. Toť vše !!! Pak to vložíte do přiložené obálky, která vám přišla i s tímto prodloužením a zdarma odešlete zpět.
Kdo nechce vypisovat číslo kreditní karty, může poplatek za členství zaslat bankovním převodem. Veškeré bankovní kody (SWIFT i IBAN) jsou uvedeny a zvýrazněny na listu č. 2.


Klubové barvy:

CENÍK:

Malé barvy: 500,-- Kč
Velké barvy: 1.300,-- Kč
Life Member: 400,-- Kč
Jmenovka: 150,-- Kč
Odznak: 70,-- Kč
Triko: 250,-- Kč
Velký horní znak 450,-- Kč
Velký HOG 850,-- Kč
Malý horní znak 200,-- Kč
Malý HOG 300,-- Kč

2004 HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Reklama: