HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Historie klubuAkceVzkazyRoute 66Route66USA 06USA 06MOSKVA 07MOSKVA 07Kontakt

11 - Deník expedice po cestě cest ROUTE 66

6.10.2004 Santa Rosa - Santa Fe
V deset hodin vyrážíme. Obloha se mračí. Cestou podél silnice jsou obrovské louže. Ale dešti jsme nakonec ujeli a měli nádherný den. Je krásná cesta, jako udělaná pro kochání se. Nádherné okolí, prérie široko daleko, sem a tam vystupují skálomonumenty. Zastávka v městečku Las Vegas. Historical church and plaza. Jen jsme zastavili, už se k nám zase řítila nějaká paní z knihkupectví s letáčkem o městě. Je tam popsaný každý dům. Na náměstí většinou z poloviny 19. století. Bylo to důležité městečko na železnici do Santa Fe. Allain si koupil kovbojský klobouk. Tři čtvrtě hodiny na obhlídku a razíme dál. Je nádherně. Krajina kolem je čím dál tím víc hornatá. V dálce jsou vidět vysoké zasněžené hory.
Jedeme přes území Apačů a Komančů. Jsou vidět létací balony, v Abukerku je nějaký festival. Jedeme přes state historical national park. Jehličnaté stromy. Vjíždíme do údolí. Jsou tu naprosto žluté – zlaté stromy, mezi zelenými. Krásné. To je opravdové indiánské léto. Santa Fe National Forest. Stavíme u krásného pohledu na řeku, fotíme. Na konci otáčíme. Měli tu květinky na lákání kolibříků, ale žádné jsme neviděli. Jmenovalo se to Pecos Canyon, podle řeky. Míříme od Santa Fe. Bydlíme v Comfort Inn. Kufry do pokoje a hned pálíme k dealerovi. Tam jsme byli asi tři hodiny. Horečka a Jirka tam udělali maxinákupy. Hm, „oprava“ motorky přijde draho. Kačka má super oblek. Jirka má super velký problém, zde si koupit na motorku nová kola. Horečka málem vyměnil motorku za jinou už vystajlovanou. No, užili si nás tam.
A hurá na večeři. Dnes je to japonská kuchyně. Na stůl čekáme v sushi baru a pak sedíme kolem tálu na vaření. Mistr kuchař se činil. Pěkné divadýlko. Kouzla s vajíčky, činná sopka z cibule, hází krevety přímo do pusy. Ňam ňam moc jsme si pochutnali. Filip musel opět ukazovat občanku, aby mu nalili pivo. Tam se nám moc líbilo. Potkali jsme tam majitele, dealera HD, byl několikrát v Praze. Vypadal jako Osvud Filding III.

Počasí, nádherné a ale zima, cca 14 St..
Najeto 271 KM


Strana: 1 2 3 4 Další


Náš hotel ráno
Náš hotel ráno
Příprava na cestu
Příprava na cestu
Ještě všechno probrat
Ještě všechno probrat
upravit
upravit
Zateplit
Zateplit
S úsměvem to jde líp
S úsměvem to jde líp
a opět na cestě
a opět na cestě
Kačka dokumentuje i za jízdy
Kačka dokumentuje i za jízdy
Před knihovnou
Před knihovnou
Hned z knihovny si přišli popovídat
Hned z knihovny si přišli popovídat
Že by?
Že by?
Místní indiánské centrum
Místní indiánské centrum
Hlavní ulice
Hlavní ulice
Kostel
Kostel
zátiší
zátiší


2004 HARLEY OWNERS GROUP TROJA CHAPTER
Reklama: